Visualització de contingut web

Gobierno de Transición

Primer govern de Transición (UCD+PSPV-PSOE+PCPV-PCE) de 11.08.1982 a 30.11.1982

Enrique Monsonís Domingo

President

Felipe Guardiola Sellés

Vicepresident i Conseller d'Interior

Luis Verdú López Sanz

Conseller d'Obres Públiques i Urbanisme

Ciprià Císcar i Casaban

Conseller de Cultura

Conseller de Sanitat i Seguretat Social de 11/08/1982 a 29/09/1982

Ángel Luna González.

Conseller de Treball

Conseller de Sanitat i Seguretat Social de 29/09/1982 a 01/12/1982

Segundo Bru Parra

Conseller d'Economia, Comerç i Indústria

Amparo Cabanes Pecourt

Consellera d'Educació

José Luis Sorribes Mur

Conseller adjunt a la Presidència

Vicente Gómez Chirivella

Conseller de Transport i Turisme

Jorge Navarro Canuto

Conseller d'Hisenda