Visualització de contingut web

IV Legislatura

Sext govern (PP+UV) de 23.01.1999 a 23.07.1999

Eduardo Zaplana Hernández-Soro (PP-CV)

President

José Joaquín Ripoll Serrano

Conseller de Presidència

Diego Such Pérez

Conseller d'Ocupació, Indústria i Comerç

José Luis Olivas Martínez

Conseller d'Economia, Hisenda i Administració Pública

Salvador Manuel Ortells Rosell

Consellera d'Agricultura, Pesca i Alimentació

José Ramón García Antón

Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports

José Manuel Castellá Almiñana

Conseller de Medi Ambient

Marcela Miró Pérez

Consellera de Benestar Social

Joaquín Farnós Gauchía

Conseller de Sanitat

Quint govern (PP+UV) de 15.01.1999 a 22.01.1999

Eduardo Zaplana Hernández-Soro (PP-CV)

President

José Joaquín Ripoll Serrano

Conseller de Presidència

Diego Such Pérez

Conseller d'Ocupació, Indústria i Comerç

José Luis Olivas Martínez

Conseller d'Economia, Hisenda i Administració Pública

Salvador Manuel Ortells Rosell

Conseller d'Agricultura, Pesca i Alimentació

José Ramón García Antón

Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports

José Manuel Castellá Almiñana

Conseller de Medi Ambient

Francisco Enrique Camps Ortiz

Conseller de Cultura, Educació i Ciència

Marcela Miró Pérez

Consellera de Benestar Social

Joaquín Farnós Gauchía

Conseller de Sanitat

Cuarto govern (PP+UV) de 16.03.1998 a 14.01.1999

Eduardo Zaplana Hernández-Soro (PP-CV)

President

José Joaquín Ripoll Serrano

Conseller de Presidència

Diego Such Pérez

Conseller d'Ocupació, Indústria i Comerç

José Luis Olivas Martínez

Conseller d'Economia, Hisenda i Administració Pública

Maria Àngels Ramón-Llin i Martínez

Consellera d'Agricultura, Pesca i Alimentació

José Manuel Castellá Almiñana

Conseller de Medi Ambient

Francisco Enrique Camps Ortiz

Conseller de Cultura, Educació i Ciència

Marcela Miró Pérez

Consellera de Benestar Social

Joaquín Farnós Gauchía

Conseller de Sanitat

Tercer govern (PP+UV) de 24.02.1997 a 15.03.1998

Eduardo Zaplana Hernández-Soro (PP-CV)

President

José Joaquín Ripoll Serrano

Conseller de Presidència

Diego Such Pérez

Conseller d'Ocupació, Indústria i Comerç

José Luis Olivas Martínez

Conseller d'Economia, Hisenda i Administració Pública

Maria Àngels Ramón-Llin i Martínez

Consellera d'Agricultura, Pesca i Alimentació

Luis Fernando Cartagena Travesedo

Conseller d'Obres Públiques, Urbanisme i Transports

José Manuel Castellá Almiñana

Conseller de Medi Ambient

Francisco Enrique Camps Ortiz

Conseller de Cultura, Educació i Ciència

Marcela Miró Pérez

Consellera de Benestar Social

Joaquín Farnós Gauchía

Conseller de Sanitat

Segon govern (PP+UV) de 07.05.1996 a 24.02.1997

Eduardo Zaplana Hernández-Soro

President

José Luis Olivas Martínez

Conseller d'Economia i Hisenda

Joaquín Farnós Gauchía

Conseller de Sanitat i Consum

José Joaquín Ripoll Serrano

Conseller d'Administració Pública

Conseller de Presidència des de 25/03/1996

José Sanmartín Esplugues

Conseller de Treball i Assumptes Socials

Maria Àngels Ramón-Llin i Martínez

Consellera d'Agricultura i Medi Ambient

Primer govern (PP+UV) de 06.07.1995 a 06.05.1996

Eduardo Zaplana Hernández-Soro

President

José Luis Olivas Martínez

Conseller d'Economia i Hisenda

Joaquín Farnós Gauchía

Conseller de Sanitat i Consum

Maria Àngels Ramón-Llin i Martínez

Consellera d'Agricultura i Medi Ambient

Fernando Villalonga Campos

Conseller de Cultura, Educació i Ciència