Visualització de contingut web

VIII Legislatura

Sisé govern (PP) des de 12.06.2014 a 26.06.2015

Alberto Fabra Part

President

José Ciscar Bolufer

Vicepresident i Portaveu del Consell (fins 29/05/2014) i Conseller de Presidència i

Agricultura, Pesca, Alimentació i Aigua (fins al 12/06/2015)

Manuel Llombart Fuertes

Conseller de Sanitat

Isabel Bonig Trigueros

Consellera d'Infraestructures, Territori i Medi Ambient

Máximo Buch Torralva

Conseller d'Economia, Indústria, Turisme i Ocupació

Asunción Sánchez Zaplana

Consellera de Benestar Social (fins al 12/06/2015)

Juan Carlos Moragues Ferrer

Conseller d'Hisenda i Administració Pública

Luis Santamaría Ruiz

Conseller de Governació i Justícia

Mª José Català Verdet

Portaveu del Consell (des de 29/05/2014) i Consellera d'Educació, Cultura i Esport

Quart govern (PP) de 20.01.2012 a 7.12.2012

Alberto Fabra Part

President

José Ciscar Bolufer

Conseller de Presidència i Vicepresident i Portaveu del Consell

Isabel Bonig Trigueros

Consellera d'Infraestructures, Territori i Medi Ambient

Jorge Cabré Rico

Conseller de Justícia i Benestar Social

José Manuel Vela Bargues

Conseller d'Hisenda i Administració Pública. Cesa el 30/11/2012

Maritina Hernández Miñana

Consellera d'Agricultura, Pesca, Alimentació i Aigua

Mª José Català Verdet

Consellera d'Educació, Formació i Ocupació

Luis Rosado Bretón

Conseller de Sanitat

Serafín Castellano Gómez

Conseller de Governació

Dolores Johnson Sastre

Consellera de Turisme, Cultura, Esport

Tercer govern (PP) de 30.12.2011 a 20.01.2012

Alberto Fabra Part

President

Isabel Bonig Trigueros

Consellera d'Infraestructures, Territori i Medi Ambient

Jorge Cabré Rico

Conseller de Justícia i Benestar Social

Enrique Verdeguer Puig

Conseller d'Economia, Indústria i Comerç

José Manuel Vela Bargues

Conseller d'Hisenda i Administració Pública

Maritina Hernández Miñana

Consellera d'Agricultura, Pesca, Alimentació i Aigua

Luis Rosado Bretón

Conseller de Sanitat

Serafín Castellano Gómez

Conseller de Governació

Dolores Johnson Sastre

Consellera de Turisme, Cultura, Esport